מייקאפ דרמקול

מייקאפ דרמקול + ספוגית מתנה

מסתיר קעקועים, עמיד במים, מייקאפ הראשון בארץ עם SPF-30 העוזר להגנה מפני השמש, היפואלרגני, מסתיר צלקות, פיגמנטציה וכתמים, ומעניק כיסוי מושלם ואחיד לעור הפנים.מייקאפ דרמקול משמש שחקניות הוליוודיות רבות, וכבש את עולם הדוגמנות בגלל עמידותו לאורך זמן.המייקאפ מסתיר קעקועים ומתאים לנשים וגברים כאחד. *המוצר הינו מקורי, היזהרו מחיקויים, במיוחד בקנייה מחו"ל.

המותג הצ'כי המקורי Dermacol מוקיר יופי נשי במשך למעלה מחצי מאה. אחד הקונסילרים הראשונים בעולם פותח במעבדה הצ'כית של דרמקול. זה התחיל להיות בשימוש על ידי הוליווד ב-1960s, ומאז, Dermacol כבר שם נרדף מושלם לאיפור העור, לא רק בצ'כיה, אלא בכל רחבי העולם.

1966, כאן הכל התחיל – באותה שנה היה ביקוש רב לקונסילר המכסה כל דבר על עור הפנים למטרות צילום סרטים, דוגמנות פנים וכ'ו. אחת הדרישות היו עמידות בפני מים, עמיד לאורך זמן, ושיהיה רפואי (אינו גורם נזק  לעור), וכך נולד המייק-אפ דרמקול, שאומץ על ידי המומחית לטיפוח ויופי "אולגה קנובלוצ'ובה" הצ'כית.

1969, דרכו להוליווד – אחד המייק-אפים הראשונים שאומצו תוך זמן קצר מאז השקתו על ידי הוליווד. דרמקול כבשה את נשות אירופה בזכות עובדה זאת.

2012, דרמקול על הצד האפריקאי – אחרי הכניסה של דרמקול לשוק האסייתי, דרמקול השיקה גוונים כהים כדי להתאים את המייק-אפ לצרכן האפריקאי. המדינות הראשונות בה דרמקול הפכה להיות פופולרית היו לוב וסודן. מאז דרמקול נהפכה למותג פופולרי בעוד מדינות אפריקאיות כמו: מרוקו, אלג'יריה, טוניסיה, ונמיביה.

2015, דרמקול בדרום אמריקה – הנשים הראשונות שהחלו לצרוך את המוצרים של דרמקול היו ממדינת פרגוואי. ומאז המוצרים הנפלאים של דרמקול מצאו מקום בתיקי הנשים במדינות דרום אמריקאיות כמו: ברזיל, צ'ילה, מקסיקו, אורוגוואי, קולומביה, קוסטה ריקה, והרפובליקה הדומיניקנית.

2016, 50 שנות עשייה נפלאה – בשנה זו המותג הפופולרי דרמקול חגג 50 שנה של עשייה ותרומה לעולם האיפור והקוסמטיקה, בנוסף החגיגה הייתה כפולה, מכיוון שבאותה שנה דרמקול נכנסה לתוך השוק האמריקאי, לצרכניות הפרטיות ולא רק להוליווד.

2018, אפשר להכריז 'דרמקול מבוקש על ידי ישראליות' – לשמחתנו המוצר נהפך לפופולרי בקרב הצרכניות הישראליות, אך עם זאת כמו כל מותג מבוקש, עסקנים מסוימים מציפים את השוק הישראלי בדרמקול מזויף ומשווקים אותו כמקורי, מה שיכול לגרום נזק לעור הפנים. איך עולים על זה? האריזות המזויפות שונות מהאריזות המקוריות ותוכלו להיכנס לעמוד שלנו המסביר איך לזהות דרמקול מזויף.